בית פרטי בחדרה

תכנון ועיצוב בית פרטי בעין הים בחדרה.

הבית תוכנן בהתאם לנתוני השטח ולצרכי הלקוחות. משפחה עם 3 ילדים שמרבה לבשל ולארח. 

לבית שלושה מפלסים חצר היקפית אשר בצידה האחד גשר תלוי המרחף מעל החצר השקועה של המרתף.

בקומת המרתף: חדרי עבודה ויחידת מגורים. להם חצר שקועה המאפשרת יציאה אליה וכניסת אור וואויר מירבים מהחוץ פנימה מה שהופף אותה לנעימה הרבה יותר ללא תחושה של מרתף. 

בקומת הכניסה: מן הרחוב מקבל את הבאים כניסה מקורה בה אדנית בנויה ושער אטום ברובו בעל פתח הצצה לתוך הגינה. דרך החלון ניתן לראות את בריכת הטפטוף המלווה את הנכנס בקול פכפוך מים, ואת עצי הפרי הנטועים לצד שביל הגישה עם ארומת הפריחה ובהמשך רחבה מקורה בפרגולה ועמודים מחופים בבריקים הרחבה משמשת לפינות ישיבה ולאירוח. פנימה בתוך הבית מבואת כניסה. משמאלה הסלון ומימינה שרותי האורחים והמדרגות לקומות.  מאחורי קיר המבואה מסתתר מטבח רחב ידיים ובו אי ענק. המטבח הוא לב הבית. מימינו פינת המשפחה עם הטלביזיה ומשמאלו פינת האוכל. היה חשוב מאוד לבעלת הבית שפינת המשפחה תהיה סמוכה למטבח. הקירבה והקשר בין הפונקציות השונות מאפשר נוכחות בהן בו זמנית. מהמטבח ישנה יציאה לחצר האחורית המשופעת בתבלינים.

בקומה העליונה: חדרי השינה והמקלחות. שלושה חדרי שינה לילדים. שניים מהם המצויים בחזית, בעלי יציאה ישירה למרפסת קונזולית שנמצאת לאורך כל החזית הקדמית מעל לפרגולת הכניסה. בהמשך להם יחידת הורים מפנקת שמשתרעת מהחזית הקדמית עם יציאה למרפסת ועד לחזית האחורית. מאגדת בתוכה את מרחב השינה , ארונות  בגדים בעבודת נגרות, וחדר רחצה מפנק עם אמבטיה מקלחון   ארון כיור ותא שירותים סגור . לאורך החזית האחורית בהמשך לחדר ברחצה של ההורים ממוקם חדר שינה נוסף לו שני חלונות להכנת אור ואויר מירבים, ובהמשך חדר רחצה מרווח ומיוחד מחולק בקיר העומד במרכז החלל עליו משטח עם שני כיורים ליעל את הבוקר ואת ההתארגנות של הילדים ומשני צדי הקיר כניסות מצד אחד לתא שירותים ומצד שני למקלחון בשניהם יש חלון לאוורור ואור.. במקלחת הזו גם אזור למכונות הכביסה וממנו חלון גדול הפונה למסתור כביסה.

דירת גג בגבעתיים

תכנון ועיצוב דירת גג בגבעתיים.

תכנון ועיצוב של דירת גג בשתי קומות בגבעה הכי גבוהה של גבעתיים.

כשנכנסתי לדירה מיד ראיתי את הפוטנציאל הגלום בה וכבר התרגשתי לשבור קירות וליישם את התכנון המחודש ביודעי שיעבור על הדירה מהפך.

השיפוץ החל בהריסה של כל אזור המטבח פינת האוכל, מרפסת שירות, שרותי אורחים וחדר רחצה, שהיו צפופים חשוכים וחנוקים.תכננתי וחילקתי מחדש למטבח, חדר רחצה גדול ופינת אוכל. המבט נפתח, האור נכנס פנימה לכל פינה והופשטה הזרימה בין הפונקציות. את חדר השירות העברנו לקומה העליונה. 

העמדתי עמודים מחופים בטיח גס כדי לתחום את מבואת הכניסה מהסלון. בהמשך העמודים לאורך כל הקיר מיקמתי שני מדפי גבס מאסיביים עם חיזורים לכל האורך וחיפינו אותם בסטוקו במראה בטון.

את הויטרינה הישנה והתריסים החלפנו לחלונות בלגיים עם פרופילים עדיניים והצללה חיצונית.

דירה בעין הים, חדרה

עיצוב דירת קבלן בחדרה, בשכונת עין הים, קומה 13 בחזית מערבית מול רצועת חוף מהמדהימות שבחופי הארץ.

דירה יוצאת דופן במקוריות ובהעזה. יוצאת דופן בנוף דירות הקבלן הטיפוסיות והמעוצבות גם יחד. 

שימוש בחומרים ממוחזרים. מראה קליל וצעיר המשדר נינוחות וחופש.

יחידת AIR B&B ליד הים

במרתף של בית כאשר לו חזית אחת מלאה היוצאת לגינה קסומה,

בחלל בגודל 28 מ"ר,

תוכננה יחידת AIRBNB צבעונית ובעלת אווירה של חופש.

שולבו ארבעה צבעים עזים והחלל חולק לאזור ציבורי בו מטבח פינת ישיבה ופינת עבודה

ובעומק החלל נבנתה במה מעץ גלריה עם מחיצה ויזואלית בסרגלי עץ לחלוקה והפרדת חלל השינה מהאיזור הציבורי.

בחזית החלל מוקם גם חדר רחצה המשתלב באותה שפה עיצובית וצבעונית עם כל החלל.

למען האמת הריצפה של חדר הרחצה היוותה לוח השראה לצבעוניות של כל היחידה. 

רק שמש ללא רקע-05.png
שלי דותן. מעצבת פנים.  מעצבת חיים.
054-4562233
ISRAEL